Vedat Havlucu - YOGATIME

YOGATIME‘da Vedat Havlucu’nun atölyesine katılmak bir süredir ciddi şekilde takıldığım bir soruna karşıdan bakmamı sağladı! Biliyorsunuz, üçgenleri hem seviyorum, hem de onlarla hafif bir mücadele halindeyim. Bir türlü geçemedi bu mücadele. Ama şimdi tünelin ucunda bir ışık belirdi galiba! Bu çalışma sayesinde ”köklenmek” deyimini duyunca boş boş bakmayacağım artık! Üçgenler de yavaş yavaş sorun olmaktan çıkıp güzelleşen asanalara dönüşebilecekler benim için.

Atölyede kendimle ilgili pekçok gözlem yapma fırsatı buldum. Asanaların içine giriş, yerleşme, nefes bilinci ve güvenli çıkışla ilgili son derece teknik püf noktaların üzerinde duruldu. Hem güvenli uygulama, sakatlanma risklerinin en aza indirgenmesi, hem de Vinyasa akışlarını gerçekten de son derece pratik ve hızlı tasarlamaya yönelik geçişler gösterildi.

Ankara’dayız, gidemiyoruz, nasıl olacak diyorsanız fırsat ayağınıza geliyor! Daha güvenli, teknik bilinci ve farkındalığı yüksek bir yoga uyguylayıcısı olmakta siz de benim gibi titizlenenlerdenseniz kaçırmayın!

Sevgili Vedat Havlucu hoca, orta ve ileri seviye yoga uygulayıcıları ve eğitmenlerinden yeterli sayıda katılım sağlanması durumunda 10-11 Mart 2012‘de Fer Yoga & Pilates Stüdyosunda 2 günde 3 atölye çalışması yapacak! 🙂 Duyurusunu tekrar paylaşıyorum… Haydi, birlikte, bilinç ve farkındalıkla, yoga!!! 🙂

Facebook Event Linki için tıklayınız… http://www.facebook.com/events/328191707202966/

Atölyeye kesin kayıt için mutlaka arayınız: Ayfer Altunkaya 0532 446 67 61