Güneşe 108 Selam ile Geleneksel Ekinoks Kutlamaları çerçevesinde Yoga Eğitmenleri Derneği (YED) olarak bir dizi etkinlik düzenliyoruz. Etkinliklere katılımda en az Tam kişi başı 10 TL, Öğrenci kişi başı 5 TL YED’e bağış kabul edilecektir.

Facebook Etkinlik Linki için tıklayın http://www.facebook.com/events/157528027704607

Program ve Yoga Stüdyoları:

ISTANBUL – 08 Eylül 2012 / 09:00 – 12:00 – Yogaşala Maslak (http://www.yogasala.com/office/maslak)
ANKARA – 08 Eylül 2012 / 10:00 – 13:00 – Eka Yoga (ekayoga2012@hotmail.com) (Adres: 1186. Cadde 11/11, Cevizlidere Çankaya )
ISTANBUL – 15 Eylül

 2012 / 11:00- 14:00 – Yogha Levent (www.yogha.net)

IZMIR – 15 Eylül 2012 – Urla Yoga (www.urlayoga.com/)

ISTANBUL – 16 Eylül 2012 / 11:00 – 14:00 – Yoga House (http://istanbulyogahouse.com/)

ANKARA – 17 – 24 Eylül 2012 haftası – YOGAHAN – 1 hafta süre ile her akşam saat 19.00-22:00 arası 108 surya namaskara yapılacaktır. (www.yogahan.com)

ALANYA – 17 – 24 Eylül 2012 haftası – Salı + Cuma + Pazar günleri / 13:00-15:00 (Irtibat Yildiz Kasikci 0532 356 90 85 yildizkasikci@gmail.com)

ISTANBUL – 22 Eylül 2012 / 09:00 – 12:00 – Yogatime (www.yogatime.com.tr)

ANKARA – 22 Eylül 2012 / 12:00-16:00 Eymir Gölü (Fer Yoga & Pilates) Etkinlik detaylarıhttp://www.facebook.com/events/275365669231250/
(www.ayferyogapilates.com)

ISTANBUL – 22 Eylül 2012 / Saat duyurulacak / KentPlus Ataşehir (Dolunay Varol)

KAYSERİ – 22 Eylül 2012 / 12:00 – 15:00 – Karuna Yoga Merkezi (www.kayserikarunayoga.com)

ISTANBUL – 23 Eylül 2012 / 14:30 – 17:30 – Cihangir Yoga Fındıklı (www.cihangiryoga.com)

ISTANBUL – 16 Eylül 2012 / 13:00 – 16:00 – Terapia – Kartal(www.yaseminsari.com.tr)

ISTANBUL – 28 Eylül 2012 / 17:30 – 22:30 – Om Yoga Merkezi (www.yogahariom.com)

ISTANBUL – 29 Eylül 2012 / 12:00 – 15:00 – Hariom Yoga Merkezi (www.yogahariom.com)

ADANA – 29 Eylül 2012 / 09:00 – 12:00 – YogaLOFT
(www.yogaloftadana.com)

ANKARA – 29 Eylül 2012 / 15:00 – 17:00 – Gökçen Ergüvenle Seğmenler Parkı, Kavaklıdere, Çankaya (www.ankarayoga2go.net)

ISTANBUL – 30 Eylül 2012 / 09:00 – 12:00 – Dans Istanbul / Taksim Yoga (www.dansistanbul.com)

IZMIR – Tarih duyurulacak – Izmir Yoga (http://izmiryoga.com/)
IZMIR – Tarih duyurulacak – Sade Yoga (www.sadeyoga.com/)